הטבה לזמן מוגבל – שלושה חודשים חינם

מהרו - המבצע מסתיים בעוד:

הזינו את פרטיכם וקבלו למייל את קוד ההטבה האישי שלכם:

אנא הזינו כתובת דוא"ל תקינה
מאשר קבלת הטבות לדוא"ל

 • חסכון אדיר בזמן

  התוכנה תחשב את כל השטחים בשרטוט באופן אוטומטי ותפיק טבלאות ודף ראשון בשניות


 • ידידותי למשתמש

  קלה מאד לשימוש, אינה דורשת זמן לימוד ומתאימה לכל גירסאות Bricscad ,AutoCAD ו–Zwcad


 • מתאים לכל הרשויות

  מתעדכנת בתכיפות ותואמת באופן מלא לדרישות המיוחדות של כל רשות תכנון בארץ


 • מינימום עלויות

  רישיון אינטרנטי ומשרדי משותף מאפשר רכישת כמות רשיונות מדויקת לפי שימוש בפועל

התכונה מתחרה 1 מתחרה 2 RVM AAC
חישוב קומה אוטומטי V V V
מספור יעודים אוטומטי V V V
בחירת הדפסת דף ראשון על טופס ארצי או על טופס של עיריית ת"א V V V
סיכום שטחי קומות מעל ומתחת לקרקע + מידות אוטומטיות V V V
חלוקה אוטומטית של פיליינים לצורות גאומטריות V V V
ארגון טקסט בצורה אופטימלית בשרטוט באופן אוטומטי V V V
 • יעקב נס-אל, יסקי-מור-סיון

  בחרנו באפליקציית חישוב השטחים של אר.וי.אם לאחר בחינה מקצועית ארוכה. השימוש באפליקציה יאפשר לנו לחסוך זמן עבודה ולהתרכז בעבודה האדריכלית במקום בחישובים טכניים כמו גם לשפר את התוצרים ללקוחותינו ע"י חישוב אוטומטי המביא לפלט אחיד ומדויק וללא טעויות חישוב.

 • אריה קוץ, ניר-קוץ אדריכלים

  התוכנה פשוטה להפעלה ונותנת פתרון יעיל ומהיר לחישובי השטחים. התהליך מהיר מאוד והתגובות לשינויים מהירות ויעילות. הגרסה אחרונה יותר גמישה מקודמותיה, ניתן להתאים אותה לצרכים מיוחדים של פרויקטים לא סטנדרטיים.

 • ליאוניד בוקלר, ליר אדריכלים

  משרדינו משתמש בתוכנה שנים רבות. התוכנה מתאימה לדרישות המשרד, ויודעת להיות גם גמישה ומתחדשת. השימוש בתוכנה עזר לנו להתגבר על בעיות התאימות בין העיריות, כך שלמעשה אף פעם לא היו לנו בעיות עם אף רשות מקומית בארץ.

 • לירז גרוס, דאובר אדריכלים

  תוכונת AAC מקלה על עבודתי כאדריכלית ועוזר לי בהכנת המסמכים הנדרשים כחלק מהבקשות להיתר ומסמכי תכנית בנין עיר. הן ידידותיות למשתמש וממשיכות להשתדרג כל הזמן. תוכנת חישוב השטחים מהווה חלק בלתי נפרד מכלי העבודה החיוניים שברשותי.

 • נועה רם, ברעלי לויצקי כסיף אדריכלים

  במשרדנו אנו מטפלים בפרויקטים מסוגים שונים, ולכל פרויקט יש את צורת חישוב השטחים שלו. יצירת בסיס משתנה מפרויקט לפרויקט, קיצור ויעול תהליך העבודה- לכל אלה התוכנה נותנת מענה ומאפשרת גמישות הנדרשת בפרויקטים שונים. בעזרת האפליקציה ניתן לייצר פלטפורמת עבודה עקבית ונוחה, והתאמה מהירה לאורך השינויים המתפתחים עם הפרויקט.

 • אתי כרמלי, ש.י.פ.ת לוי אדריכלים

  תכנת חישוב השטחים של חברת RVM ידידותית , קלה לתפעול ומהנה. התכנה מדוייקת , מאפשרת חישוב של פוליגונים וצורות שונות ונותנת דיוק מירבי. יש אפשרות לשינוי השטחים אם צורת המבנה משתנה בעקבות דרישות היזמים. ממליצה בחום

 • נועם פרחי, פרחי-צפריר אדריכלים

  צוות המשרד עושה שימוש בתכנות הפיתוח של RVM מזה כ-8 שנים. השימוש בתכנות הופך אותנו ליעילים יותר, מהירים יותר ומדויקים יותר. קשה לנו לדמיין את העבודה בלעדיהן. בכל התלבטות או שאלה, אולג והצוות תמיד מספקים לנו תמיכה יסודית ומיידית, עם הרבה סבלנות ורצון לעזור. בשורה התחתונה, כלים הכרחיים בילקוט של כל אדריכל

אודות RVM

RVM LOGO FULL

אנחנו מתמחים במתן פתרונות מחשוב למשרדי אדריכלות, הנדסה ותכנון. פיתחנו עבורכם מגוון אפליקציות לייעול העבודה, אשר מותאמות במיוחד לאדריכלים, קבלנים, מהנדסים, מנהלי פרוייקטים, מודדים, משרד כתב כמויות ועוד!

צרו קשר

אנא הזינו כתובת דוא"ל תקינה
מאשר קבלת הטבות לדוא"ל